ОСТАННІ НОВИНИ

Трупа Львівської опери вимагає від кандидатів на посаду гендиректора розповісти про свої плани на театр

|

Колектив Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької організовує громадські обговорення, на яких семеро претендентів на директора опери мають розповісти про свої програми. Трупа театру хоче знати, що їх чекає, які перспективи в театру, передає кореспондент Львівського порталу.

Така ініціатива виникла у зв’язку з тим, що в театрі є ряд проблем, які не вирішуються.

«Є проблема гастрольної діяльності. Існує межа в старому законодавстві стосовно праці, оскільки ми працюємо за нормами, які встановлені ще в Радянському Союзі. Можливо, їх також можна переглянути для того, щоб збільшити ефективність нашої праці. Також ставлення громадян Львова, не приїжджих, до театру досить поверхневе. Багато хто відвідує наш театр через захоплення архітектурою. А театр, на сам перед, це трупа. Якщо вона не є відомою, то захоплюватись приміщенням немає змісту, це лише до певного часу», – сказав артист оркестру Юрій Гуран.

Наразі прийти на ці слухання погодилось четверо претендентів: Олег Петрик, Роман Ковальчук, Олег Федик та Олександр Драгун. Решту ж трьох ще мають запросити.

«Ми не вимагаємо від кандидатів якихось розгорнених програм. Просто хотілося б почути, як вони бачать майбутнє опери. Якщо люди подаються на посаду директора від колективу, то, мабуть, ми про це б мали перші знати. 11 лютого закінчилось подання кандидатур, але досі ніхто не з’явився перед колективом», – додав Юрій Гуран.

Відтак, громадські обговорення за участі кандидатів на посаду гендиректора Львівської опери мають відбутися 20 лютого об 18.00 у сесійній залі Львівської міської ради.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...