ОСТАННІ НОВИНИ

Блокувальників сміттєпресувальної лінії на Рясне хотіли розігнати за допомогою ножа?

|

У Львові на вул. Шевченка, 327-г уже п’ятий тиждень блокують роботу сміттєпресувальної лінії, що монтувалася в ангарі, який належить ЛКП «Львівспецкомунтранс». Про це у коментарі Львівському порталу повідомила місцева активістка Ольга Зборівська.

За словами активістки, мешканці уже 5 тиждень цілодобово пильнують, аби пресувальну техніку на території «Сільмашу» не встановлювали, а в подальшому – не запускали.

«Ми там вже там стоїмо з 20 січня. Пильнуємо цілодобово, час від часу приїжджає поліція подивитися, чи немає якихось порушень. Водночас «Львівспецкомунтранс» присилає своїх юристів, викликають на нас поліцію», – зазначила вона.

За словами Ольги Зборівської, нещодавно приміщення з пресувальним обладнанням опломбували представники Львівської ОДА, щоб не допустити там діяльності.

«Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Руслан Гречаник опломбував приміщення…І вже цього тижня приїхали представники міста на чолі із керівником міського департаменту ЖКГ Сергієм Бабаком:  зірвали пломбу і зайшли у приміщення. Цього ж дня Гречаник знову опломбував приміщення», – розповіла активістка.

Окрім того, нещодавно на пікетувальників, за словами О. Зборівської, «натравили» представників «Муніципальної дружини».

«Муніципальна дружина» охороняє цей ангар. В нас виникла сутичка, бо вони вирішили здирати ці пломби. І вони витягнули ножа та  пішли на нас з ножем. Ми це зафільмували і викликали поліцію. Чому вони мають кидатися на нас з ножем?»,- обурюється громадянка.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що встановлення пресувальної лінії на території «Сільмашу» суперечить ухвалі Львівської міськради.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...