ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині невідомі на авто хотіли викрасти малолітнього школяра?

|

Батьків застерігають від викрадення дітей, і з метою профілактики просять нагадати малечі, аби вони ніколи не йшли чи сідали до автомобілів із незнайомими людьми. Відповідний заклик зробили після курйозного випадку зі школярем у Старому Самборі пише Варта1, передає кореспондент Львівського порталу.

«Днями на одній з вулиць Старого Самбора була спроба викрасти школяра. Під’їхала чорна машина із затемненими шибами, спочатку пропонували хлопчику підвезти додому чи покатати, а потім почали погрожувати. Добре, що школяр не розгубився і сказав, що має спочатку подзвонити до батька, який працює у поліції. Неостанню роль відіграла і жінка пішохід, яка з’явилась неподалік. Тільки після цього невідомі залишили школяра в спокої. Нажаль від стресу дитина не запам’ятала номерних знаків автомобіля», – йдеться у повідомленні.

Просимо батьків звернути на цей випадок увагу і попередити своїх дітей аби вони ніколи не йшли чи сідали до автомобілів із незнайомими людьми. А також слід нагадати, що без відома батьків не можна нікуди йти навіть зі знайомими для дітей людьми…

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...