ОСТАННІ НОВИНИ

Німець та двоє українок намагались незаконно вивезти за кордон немовля

|

Прокуратура оскаржуватиме вирок суду справі незаконного вивезення громадянином Німеччини новонародженої дитини за кордон. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Прокуратурою Львівської області забезпечено підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно громадянина Німеччини та двох українок, які діючи між собою за попередньою змовою намагались вивезти 5-ти денну дитину за кордон, використовуючи при цьому завідомо підроблені документи, в яких було внесено неправдиві відомості щодо батьківства громадянина Німеччини.

Як уже повідомлялось раніше одна зі спільниць, 25-річна мешканка Закарпатської області, діючи за допомогою посередниці – жительки м. Кривий Ріг, 22 серпня народила у Львові за чужим паспортом дитину, та через мережу Інтернет погодилась передати її за винагороду згаданому іноземцю.

З цією метою 26 серпня в одному із львівських районних відділів РАЦС на новонароджену дівчинку виготовлено свідоцтво про народження, в якому зазначено громадянина Німеччини як батька.

Відтак, маючи такий документ, останній цього ж дня намагався незаконно перетнути з немовлям Державний кордон України через пункт пропуску «Краковець», однак був затриманий.

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області, 1 вересня громадянину ФРН та двом громадянкам України повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини).

Відтак, 6 лютого поточного року судом вказаних осіб визнано винними у незаконному перетині державного кордону, підробленні та використанні підроблених документів та незаконні дії щодо усиновлення вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.169 КК України. організатора злочину та громадянина Німеччини засуджено до 6 років позбавлення волі, а матір дитини до 5 років позбавлення волі.

Водночас, через невідповідність вироку суду фактичним обставинам справи, зокрема перекваліфікації дій обвинувачених з ч.3 ст.149 (здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина) на ч.2 ст.169 (незаконні дії щодо усиновлення) КК України прокуратура Львівської області цей вирок оскаржуватиме.

Фото: Львівська Пошта

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...