ОСТАННІ НОВИНИ

На Грибовицьке сміттєзвалище знову возитимуть сміття, проте цього разу – для укріплення

Соломія Григор'єва

|

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Сергій Бабак повідомив, що на «Збиранці» потрібно терміново провести укріплюючі роботи, які мають робитися виключно зі сміття. Про це від сказав сьогодні, 1 лютого, на прес-конференції, передає кореспондент Львівського порталу.

«На «Збиранці» треба проводити невідкладні протиаварійні роботи, а вже після цього приступати до рекультивації полігону. Це принципово. Там висять схили, там є інфільтрати, там треба щось робити з біогазом. Нам треба недопустити розширення обвалу полігону. А для того, щоб зробити це вирівняння, потрібно сміття, тому що не може бути різнорідний ґрунт. Так проектом передбачено», – розповів Сергій Бабак.

Він сказав, що для цього укріплення на Грибовицьке сміттєзвалище возитимуть сміття після того, як Малехів прийме відповідні положення.

«Є 2 фактори. Перший – це може робити підрядна організація, з якою міська рада заключить договір і буде оплачувати ці роботи. Але для цього треба, щоб Малехівська сільська рада відвела 3,5 га земельної ділянки, тому що законодавством заборонено проводити роботи на ділянці, яка невідведена належним чином. Є другий варіант, коли оголошується надзвичайна ситуація і це повноваження проводиться для невідкладних протиаварійних робіт. Ми все ж маємо надію, що малехівська рада зрозуміє важливість ситуації, бо це наша спільна відповідальність за те, що може там відбутись», – додав С. Бабак.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...