ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині триває вишкіл військовослужбовців оперативного резерву

|

Майже 200 військовослужбовців, які призвані на збори резервістів, вдосконалюють свої знання за різними військово-обліковими спеціальностями у 184-ому Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ. Про це Львівському порталу повідомили у Медіа-групі Національної академії СВ.

Більшість резервістів вже мають бойовий досвід, набутий в зоні проведення Антитерористичної операції на сході України. До прикладу, Василь Романовський призваний одним з перших у 2014 році, в зоні АТО був сапером. На збори його призвали за цією ж спеціальністю. Чоловік думав, що нового на зборах вже навряд навчиться, адже досвіду й знань вже й без того чимало. Проте, за словами Василя, він був приємно вражений тим, що заняття надзвичайно цікаві, є можливість дізнатися багато насправді нового з саперної справи.

Заступник начальника 184-го Навчального центру з навчальної роботи підполковник Олександр Молоков розповів, що збори резервісти проходять впродовж 11 діб. За цей час вояки удосконалять свої навички з тактичної, медичної, інженерної, вогневої підготовок, а також інших військових дисциплін.

«По завершенню зборів військовослужбовці відбудуть до з’єднань та частин, де приписані до оперативного резерву першої черги. Там вони пройдуть бойове злагодження у складі своїх підрозділів», — підкреслив офіцер.

Як повідомляли раніше представників Генерального штабу ЗС України, метою проведення зборів резервістів є збереження бойового досвіду та потенціалу, накопичених під час проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *