ОСТАННІ НОВИНИ

Вибухівки у житловому будинку на Володимира Великого не знайшли

|

У Львові повідомлення про замінування житлового будинку виявилось неправдивим. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.

vybuch

Сьогодні, 11 січня, о 12.20 на оперативну лінію 102 звернувся мешканець одного з будинків по вулиці Володимира Великого. Чоловік розповів, що до нього зателефонував анонім та повідомив, що у будинку станеться вибух.

На місці події працювали експерти-вибухотехніки, кінолог, слідчо-оперативна група та працівники інших служб. З будинку було евакуйовано 68 мешканців.

Правоохоронці обстежили будинок та прилеглу до нього територію – вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження, правоохоронці вживають заходів для встановлення особи, котра повідомила про «замінування».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *