ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові суд візьметься за хабарника з міграційної служби

|

Завершено розслідування стосовно посадової особи ДМС України у Львівській області за одержання 2 тис. доларів США неправомірної вигоди. Про це інформує прес-службі прокуратури у Львівській області.

1

Як відомо, вказану особу 14 вересня 2016 року було затримано на гарячому при одержанні неправомірної вигоди у сумі 2 тис. доларів США. Зазначену суму коштів службовець одержав від громадянина Грузії за вплив на посадових осіб ДМС у Львівській області щодо невжиття заходів до його депортації.

Галицьким районним судом м. Львова обвинуваченого відсторонено від займаної посади та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави в розмірі 87 тисяч гривень.

Реклама партнерів

Прокуратурою дії посадової особи ДМС України у Львівській області кваліфіковано за ч. 2 ст.369-2 КК України, а саме, пропозиція та обіцянка здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави за неправомірну вигоду для себе, а також одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Покарання за вказаний злочин передбачає штраф від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...