ОСТАННІ НОВИНИ

Нардепам повернули майже 8,5 млн грн за відрядження

|

100 депутатів Верховної Ради одержали компенсацію з державного бюджету в сумі 8 359 324 гривні за закордонні відрядження в 2016 році. Про це сказано у відповіді апарату Ради на запит Українських Новин.

vidryadzhennya

Голова парламенту Андрій Парубій одержав 73,5 тис. гривень компенсації, його перший заступник Ірина Геращенко – 229,6 тис. гривень, а заступник Оксана Сироїд – 56,2 тис. гривень.

У 2016 році Парубій у рамках відряджень відвідував США, Канаду, Польщу, Туреччину, Литву й двічі Італію та Францію.

Геращенко 7 разів була у відрядженні в Мінську (Білорусь) для участі в засіданні робочої підгрупи з гуманітарних питань у рамках тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації (Україна – Організація з безпеки та співробітництва в Європі – Росія).

В усі відрядження в Мінськ перший віце-спікер їздила за свій рахунок.

Із фракції “Блок Петра Порошенка” компенсацію з держбюджету одержали 32 депутати, у тому числі голова постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАСІ) Володимир Ар’єв (426 тис. гривень) і заступник голови фракції Олексій Гончаренко (172 тис. гривень).

Із фракції “Народний фронт” компенсація була виплачена 22 депутатам, у тому числі голові фракції Максимові Бурбаку (5,4 тис. гривень) і депутату Леоніду Ємцю (328,5 тис. гривень).

У “Всеукраїнському об’єднанні “Батьківщина” компенсація була виплачена 10 депутатам, у тому числі депутату Сергію Власенку (304 тис. гривень) і заступнику голови фракції Сергію Соболєву (277 тис. гривень).

Також закордонні відрядження було компенсовано 10 депутатам від фракції “Об’єднання “Самопоміч”, 8 депутатам від Радикальної партії Олега Ляшка, 6 депутатам від “Опозиційного блоку”, 4 від групи “Партія “Відродження”, а також 5 позафракційним депутатам.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...