ОСТАННІ НОВИНИ

У поштовій посилці митники знайшли арсенал холодної зброї

|

Учора працівники Львівської митниці ДФС передали в правоохоронні органи 21 ніж – їх було виявлено під час перевірки посилки зі США. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС України у Львівській області.

30

Так, минулого року через митний пост «Львів-поштовий» Львівської митниці ДФС транзитом до Латвії надійшла посилка зі США. Відправником значився громадянин, що живе або перебуває у Нью-Йорку, а отримувачем – особа, яка мешкає або перебуває в Ризі.

31

Реклама партнерів

Під час митного контролю цього міжнародного поштового відправлення, за допомогою ренген-системи «Рапіскан», було виявлено 21 ніж у піхвах. Згідно з маркуванням вони виготовлені в США, Італії, Німеччині, Японії, Франції.

Згідно з вимогами Всесвітньої поштової конвенції такі предмети заборонені до пересилання у міжнародних поштових відправленнях. Ножі вилучили та скерували для дослідження в експертну установу з метою з’ясування належності їх до холодної зброї.

32

За результатами експертного дослідження всі ножі визнані холодною зброєю колючо-різальної дії. Зброю, а також повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, скеровано в правоохоронні органи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...