ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться благодійна вистава заради дітей із хворобами серця

|

У Львові відбудеться благодійна та незвична музична вистава «Казка про Серце» за участю відомих акторів, естрадних зірок та маленьких артистів. Про це львівському порталу повідомили організатори заходу.

діти

Захід відбудеться 23 січня 2017 року в Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької.

Головна особливість вистави – вперше у ній візьмуть участь юні таланти, зокрема і діти із захворюваннями серця. Саме заради вирішення їхніх потреб і було задумано проект.

Реклама партнерів

Участь у виставі візьмуть актори драматичного театрі ім. М.Заньковецької Мар’яна Фехтель та Олесь Федорченко. До проекту долучилися і зірки – ролі у виставі виконуватимуть Андріана, Славця, учасники гурту «Роги» а також телеведучий Олег Пригода.

Ініціатор вистави – Благодійний фонд «Серце дитини».

В основі казки – мотиви відомих казок народів світу. «Розповімо про те, що в нашому житті є місце для дива. І що любов, добро і співчуття – саме ті чарівники, які запалюють надію, допомагаючи знайти вихід із найважчих ситуацій, – розповідає про проект голова правління Фонду «Серце дитини» Тетяна Ящун. – Ніхто не має залишатися наодинці зі своєю бідою. Саме віра в це допомагає дітям із вадами серця боротися з недугою, жити і розвиватися спільно з ровесниками, тішачи батьків».

Кошти з продажу квитків на виставу підуть на створення Інтернет-сайту з допомогою якого відбуватиметься координація допомоги дітям із серцевими захворюваннями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...