ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові провели акцію на підтримку воїнів АТО, які перебувають у полоні

|

Сьогодні у центрі Львова пройшла соціальна акція «Назвемо поіменно усіх, хто у неволі». На акцію з усієї країни приїхали рідні і близькі полонених та тих, хто зник безвісті, щоб розповісти людям, про цю проблему, передає кореспондент Львівського порталу.

1

Зараз, за офіційними даними, в полоні перебуває 109 осіб, а за даними волонтерів, їх є біля 300. На жаль, відомо лише про місце перебування 58 з них. Тому організатори вважають, що ця акція має розповісти якомога більшій кількості людей про цих зниклих героїв України.

2

«Через кілька днів настане цикл найпрекрасніших свят у році: Новий рік і Різдво. Ці свята сприяють зближенню і згуртуванню членів сім’ї, родини, друзів, нації. В ці дні ми згадуємо те, що найбільше потребуємо: злагода, добробут, мир. Але, на жаль, не всі можуть бути з нами у ці дні, не всі зможуть прикрашати новорічну ялинку, не всі зможуть розділити родинний затишок. Тому ми зібрались сьогодні тут, щоб поєднатися з тими, що в холодних окопах стоять на захисті нашої рідної держави. А тим, хто зараз перебувають в руках ворога, хочемо сказати: ми про вас не забуваємо. Ми робимо все для того, щоб звільнити їх з полону», – розповіла організатор акції Марія Петришин.

3

Під час акції українські воїни, зокрема учасники соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, а також представники духовенства, волонтери і відомі люди (учасники вокальної формації «Піккардійська Терція», співачка Софія Федина, художник Левко Скоп та інші) продекламували вірш «Полоненим побратимам», написаний Станіславом Паплінським – українським бійцем, який сам 197 днів пробув у полоні.

«Я написав вірш у підтримку всіх полонених, які зараз знаходяться в неволі. Я сам був в полоні 197 днів. Але поки там ще знаходяться мої друзі, мені не виходить не переживати, не думати за це. Постійно слідкуєш за цією інформацією, постійно згадуєш про них. Тому мій вірш саме про переживання, відчуття наших воїнів, які перебувають в неволі», – сказав Станіслав Паплінський.

Фото і відео: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...