ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'яни вийдуть на акцію солідарності з мешканцями Алеппо проти російського терору в Сирії та Україні

|

Завтра, 15 грудня, у Львові відбудеться акція проти російського терору у Сирії та Україні. Про це у соцмережах інформують організатори заходу.

alepo

В українських містах відбуватимуться акції солідарності з сирійцями, зокрема, тими, які зараз гинуть в Алеппо.

«Сирійський сценарій доволі подібний до українського, адже там також замішаний Кремль, який ніби-то бореться з тероризмом. Усі небайдужі, приходьте завтра (15 грудня) о 17:00 на перехрестя вулиць Сербська, Руська та площа Ринок.

Приносьте зі собою плакати з гаслами проти російської агресії в Україні, Сирії та світі загалом, а також в підтримку сирійців, які опинилися у пеклі широкомасштабної війни…

Ми побачили байдужість світу, коли війна, окупація і терор прийшли в українські Крим та Донбас. Саме тому ми не маємо права бути байдужими до сирійської трагедії, яка підтримуються тим самим російським агресором, через якого загинули тисячі вояків АТО та цивільних українців; у тюрми потрапили десятки політичних в’язнів; мільйони людей були змушені покинути усе та отримати статус переселенця. Байдужість породжує байдужість, сила – лише у єдності та підтримці. Російський терор не знає кордонів, мов, релігій, політичних вподобань, бо терор – це терор. І ми повинні будь-яким чином, в тому числі інформаційно, боротися з ним», – йдеться у повідомленні організаторів.

Фото: організатори

Реклама партнерів
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...