ОСТАННІ НОВИНИ

Національну академію сухопутних військ відвідала делегація з Німеччини

|

З метою ознайомлення з організаційно-штатною структурою навчального закладу, визначення перспективних напрямків двостороннього співробітництва та обговорення навчального процесу підготовки підрозділів Збройних Сил України провідний виш Сухопутних військ відвідали представники німецьких збройних сил. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Академії.

unnamed-1

Іноземну делегацію очолював статс-секретар Міністерства оборони ФРН пан Ральф Браукзіпе. До складу делегації увійшли також представники делегації ЗС ФРН Арслан Дейчсел, підполковник Денніс Крюгер, військовий аташе полковник Норберт Гесс та керівник штабу військового аташе  гауптфельдфебель Денніс Гербольд.

Німецьких гостей зустрічали начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук та перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

unnamed-2

На початку розмови генерал-лейтенант Павло Ткачук розповів про історію навчального закладу, структуру та завдання підрозділів академії, а також відповів на численні запитання гостей.

Згодом перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський в особі Ральфа Браукзіпе подякував німецькому народу за підтримку України у складний час, а також нагадав про напрямки, в яких триває активна співпраця Львівщини з урядом Німеччини.

unnamed-4

У свою чергу статс-секретар Міністерства оборони ФРН розповів, що це його третій візит до нашої країни, і вперше він перебуває не у столиці

Я усвідомлюю високу роль вашого навчального закладу для української армії, – сказав він. – Ми і надалі хочемо продовжувати тісну співпрацю. Свідченням цьому, і я дуже радий такому факту, є те, що незабаром до Академії прибуде німецький офіцер, який надаватиме допомогу у підготовці курсантів.

Згодом, після перегляду презентаційного фільму про Національну академію, заступник начальника вишу з навчальної роботи полковник Олексій Красюк розповів німецьким гостям про систему навчання військовослужбовців Збройних Сил України. Після чого традиційно відбувся обмін сувенірами та пам’ятними подарунками.

unnamed-3

Під час перебування у Львові представники німецьких збройних сил також ознайомилися із деякими об’єктами навчально-матеріальної бази Академії, оглянувши кафедру тактики, Центр імітаційного моделювання та музей історії вишу.

Також статс-секретар Міністерства оборони ФРН та начальник Академії поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим під час проведення антитерористичної операції випускникам навчального закладу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...