ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрили Центр національно-патріотичного виховання «Форпост»

|

Сьогодні відбулося відкриття нового клубу національно-патріотичного виховання «Форпост» за адресою: вулиця  Китайська, 4. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

forpost-5091b5b5860a8a6c58427caea4b465b2

Головною концепцією діяльності «ФОРПОСТу» є проведення роботи за трьома напрямками вдосконалення дітей та молоді: здоров’я та фізичне вдосконалення, інтелектуальний розвиток, виховання духовності та моралі. Перш за все, кожен юний львів’янин повинен бути патріотом свого рідного міста, знати історію краю, традицій, побуту.

«Це перший клуб в місті національно-патріотичного виховання, який отримав назву «Форпост». Ми обрали саме цей район, тому що саме тут молоді хлопці і дівчата проводять теренові забави. Ми би хотіли, щоби цей клуб був базою навчання і підготовкою.

Реклама партнерів

Якщо говорити про цей клуб, то тут є три зони. Є зона навчальна, є зона спортивна, де будуть проводити уроки самозахисту і де будуть тренажери і є зона  – майстерня, де, власне, хлопці і дівчата зможуть створювати різні моделі і макети.

Якщо говорити про фінансування, то створення цього клубу коштувало близько 1 млн. 700 тис. грн. – це включаючи усі роботи, меблі, які тут є», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Допомогти у цьому зможе гурток пригодницького туризму та краєзнавства, який зосередиться на туристичних походах, рейдах, таборах та екскурсіях. Керівник – Орися Ярмолюк. Покращити свою фізичну форму, стати сильним і спритним, загартувати своє тіло і характер майбутні хлопці-чоловіки зможуть у гуртку «Захист Вітчизни» під керівництвом педагога-організатора Володимира Шульженка. Гурток технічної творчості та макетування зацікавить тих, хто любить конструювати, майструвати та відтворювати історичні моделі. Правилам безпеки у побуті, поведінці на вулиці та основам самозахисту юнаків та дівчат навчатимуть у гуртку «Безпека життєдіяльності та самозахисту». Проводитиме ці напрямки педагог Андрій Риптик.

«Цього рок ми відкрили нову театральну студію на вул. Кульпарківській, в нас є оновлений клуб з карате на вул. Тютюнників і також цього року відкриємо дитячу студію малювання на вул. Ф. Ліста. І також нові клуби появляться на Сихові і на Левандівці», – додав Володимир Шнайдер

Родзинкою діяльності ФОРПОСТу буде також можливість батькам займатись в гуртках разом зі своїми дітьми, також планують залучати батьків допомагати педагогам.

Капітальний ремонт приміщення зроблено за кошти бюджету розвитку міського бюджету м. Львова – 1 499 000 грн. Предмети придбання (меблі, тренажери, проектор, екран) – 140 000 грн. Площа приміщення – 180,4 кв. м.

Довідка

Дитячі клуби Львова – мережа осередків дозвілля у 6 районах міста, в яких діють безкоштовні гуртки та секції пізнавального, творчого і спортивного спрямування.

Мета діяльності Дитячих клубів – організувати юним львів’янам можливості цікаво й змістовно проводити дозвілля неподалік від дому, пропонуючи формат гурткових та клубних занять.

Заняття у 33 приміщеннях відвідують понад 3000 вихованців (55 гуртки різних напрямків). Серед них: спортивні (настільний теніс, футбол, важка атлетика, танці, карате), творчі (образотворче, декоративно-прикладне мистецтво),  гуртки іноземних мов, театральні студії.

Фото: ЛМР

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.