ОСТАННІ НОВИНИ

Підприємцям Львівщини пропонують розвивати ділові відносини у Фінляндії

|

Підприємцям Львівщини пропонують скористатись можливістю пошуку ділових партнерів за допомогою безкоштовної послуги “Matchmaking”. Насамперед, йдеться про партнерство із фінськими компаніями, а також інших країн, що розвиваються. Ця послуга функціонує у рамках фінської програми ділового партнерства “Finnpartnership” (Finnish Business Partnership Programme). Про це повідомив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис, передає Львівський портал.

27d7dcf_1_1481100003_613x378-9345703125_3_0

Управляє зазначеною програмою Фонд венчурного фінансування “Finnfund” від імені Міністерства закордонних справ Фінляндської Республіки. Власне “Finnfund” надає консультаційні послуги та фінансову підтримку на реалізацію проектів у країнах, що розвиваються.

“За допомогою зазначеної послуги компанії отримують можливість встановити бізнес-зв’язки, відкрити нові можливості співпраці і представити свої проекти для залучення бізнес-партнерів. – говорить Роман Матис. – Метою програми є стимулювання інвестицій і налагодження довгострокових ділових партнерських відносин між країною, що розвивається, та Фінляндією”.

Реклама партнерів

Для участі у програмі “Finnpartnership” необхідно пройти процес реєстрації, заповнивши англійською мовою відповідний реєстраційний бланк та надіслати його на адресу: [email protected]

Після подачі заявки “Finnpartnership” ухвалюватиме рішення щодо відповідності наведених у ній даних цілям і завданням програми. У разі позитивного розгляду, інформація про компанію буде розміщена на веб-сторінці “Finnpartnership” у розділі “Partner Search”.

Детальніше про програму «Finnpartnership» можна дізнатися – тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.