ОСТАННІ НОВИНИ

Гандбольна «Галичанка» готується до третього туру Балтійської ліги

|

9 – 11 грудня 2016 року у білоруському Мінську пройде третій з’їзний тур жіночої гандбольної Балтійської ліги. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГК «Галичанка».

60

Нагадаємо, що суперницями львівської «Галичанки» у Балтійській лізі є три білоруські команди (ГК «Гомель» , «БНТУ-Бєлаз», «Городнічанка») та дві литовські («Жальгіріс» і «Гарлява»).  ГК «Гомель» -чинні чемпіонки Республіки Білорусь, переможниці Балтійської ліги попереднього сезону, а «БНТУ-Бєлаз» – віце-чемпіонки Республіки Білорусь. Незважаючи на сильних суперниць, гандболістки «Галичанки» впевнено крокують у Балтійській лізі. Підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко – єдина команда серед всіх учасниць Балтійської ліги, яка йде без поразок: в активі львів’янок  дев’ять перемог та одна нічия.

В рамках третього туру «Галичанка» зіграє п’ять матчів.  9 грудня – з БНТУ-БєлАЗ, 10 грудня – зранку з «Городнічанкою», а ввечері з ГК «Гомель», 11 грудня – зранку з «Гарлявою», а по обіді з «Жальгіріс» (за попередніми даними).

Реклама партнерів

Нагадаємо, що за результатами другого туру «Галичанка» закріпилася на першому щаблі  турнірної таблиці, значно випередивши суперниць за набраними очками.

Турнірне становище команд після  другого туру (10 ігор):

1 місце – «Галичанка» – 19 очок.

2 – 3 місця – ГК «Гомель»/ БНТУ-БєлАЗ  – по 14 оч.

4 місце – Жальгіріс – 7 оч.

5 місце – « Гарлява» – 4 оч.

6 місце – «Городнічанка» – 2 оч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.