ОСТАННІ НОВИНИ

Посадовців міграційної служби Львівщини, що вимагали хабар, засудили до 5 років тюрми

|

Посадовців Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області засуджено до 5 років позбавлення волі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

хабар

Як повідомлялось раніше за процесуального керівництва прокуратури області виявлено факт одержання неправомірної вигоди керівниками Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області. Зокрема, начальник Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та його перший заступник вимагали та одержали від підлеглого працівника неправомірну вигоду в сумі 2 000 доларів США та 4 000 грн, за це обіцяли не створювати перешкод у його службовій діяльності.

Після завершення досудового розслідування, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні ще у 2014 році було скеровано до суду.

Реклама партнерів

Відтак, сьогодні 5 грудня, Галицьким районним судом Львова у даній справі постановлено вирок. Начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та його першого заступника визнано винними та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк 3 роки та конфіскацією майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.