ОСТАННІ НОВИНИ

Руслана Лижичко: «Фінансових перепон для проведення «Євробачення-2017» в Україні немає»

|

Українська співачка, член організаційного комітету з проведення «Євробачення-2017» Руслана Лижичко:

руслана

«Будучи членом Оргкомітету з проведення Євробачення 2017, я можу абсолютно офіційно сказати, що Україна цілком готова до проведення Євробачення. По-перше, говорю це, як людина, яка вже одного разу проводила цей конкурс і знає всі нюанси і оргмоменти не по чуткам, а з власного досвіду, по-друге, як учасник підготовки цього року, який має всю необхідну інформацію.

Фінансових проблем немає. Так як кошти, виділені Урядом, а це 450 млн. грн або 18 млн. дол. по курсу на момент виділення, повністю забезпечують всі основні витратні статті. Уже один цей бюджет перевищує бюджет багатьох попередніх конкурсів, в т.ч. конкурс в Києві 2005 року. І ці гроші не віртуальні, вони зарезервовані у швейцарському банку, не залежать ні від яких коливань. По-друге, виділена субвенція Київської міської державної адміністрації на 200 млн. грн, це ще майже 8 млн. дол., які будуть витрачені безпосередньо на конкурс. Плюс загальний бюджет КМДА на проведення і підготовку 500 млн. грн. Плюс потенційні спонсорські гроші. Плюс гроші від продажу квитків. Плюс гроші, які виділяє Європейська мовна спілка. Зазвичай це до 5 млн. швейцарських франків, але цього року вони заявили набагато більшу суму.
Так що проблем фінансових, повторюсь, просто немає в принципі.
Також для успішного проведення конкурсу Верховна Рада України і Кабінет Міністрів прийняли безпрецедентні закони і рішення, які спрощують процедури з підготовки.
Нічого подібного, наприклад, в 2005 році не було.

Я думаю, що хвилювання і “шуміха”, підняті довкола проведення конкурсу в Києві, – це елементу шантажу, ініційовані ззовні чи то з політичними, чи то якимись іншими цілями. Ніяких реальних причин для переживань я не бачу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.