ОСТАННІ НОВИНИ

«Миколай про Тебе не забуде» готує співочий флешмоб

|

Організатори благодійної акції «Миколай про Тебе не забуде» готують співучий флеш-моб. Імпреза запланована на 3 грудня о 14:00 у галереї ТРЦ «Кінг Кросс Львів».

35

Як розповіли Львівському порталу, на відвідувачів чекає співочий сюрприз у виконанні Народної хорової капели студентів «Гаудеамус» під керівництвом диригента Романа Михайловича Мачишина. Для привернення уваги до благочинної акції «Миколай про Тебе не забуде» та щоб подарувати всім навколо новорічно-різдвяний настрій, хористи виконають два твори: Щедрик і Творіть добро.

«Миколай про тебе не забуде» — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Св. Миколая  малюкам, котрі цього потребують. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.