ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині повідомили про замінування кафе

|

У Старому Самборі невідомі повідомили про замінування кафе «Кварта». Про це Львівському порталу повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.

zaminuvannya

25 листопада о 16:50 год. невідома особа чоловічої статі з мобільного телефону до  чергового Старосамбірського відділення національної поліції та повідомила про замінування у м. Старий Самбір кафе «Кварта».

Вимог, виконання яких могло би відвернути вибух, не висувалось.

Реклама партнерів

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Старий Самбір згідно з «Планом дій …» у складі 18 осіб та 5 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень кафе «Кварта» та прилеглої території ( на час обстеження з приміщень кафе було виведено 6 працівників, відвідувачів на даний час не було). Пошукові роботи завершені о 20:15 год. – вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Фото: ukranews.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.