ОСТАННІ НОВИНИ

На наступній сесії міські депутати мають намір присвоїти Музею народної архітектури та побуту у Львові ім’я Климентія Шептицького

|

На наступній сесії депутати мають намір присвоїти Музею народної архітектури та побуту у Львові ім’я Климентія Шептицького. Відповідна ухвала розміщена у порядку денному сесійного засідання, що відбудеться 1 грудня 2016 року, передає кореспондент Львівського порталу.

muzey
Як йдеться в ухвалі, після звернень організацій та самого музею, депутати присвоюють Музею ім’я Климентія Шептицького.
«Враховуючи рекомендації міжнародної наукової конференції “Музей народної архітектури та побуту у м. Львові – спадщина Митрополита Андрея Шептицького“, численні звернення юридичних та фізичних осіб, розглянувши звернення Музею народної архітектури та побуту у Львові та матеріали громадського обговорення, міська рада ухвалила:
Присвоїти Музею народної архітектури та побуту у Львові ім’я Климентія Шептицького і надалі іменувати його – Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького.
Музею народної архітектури та побуту у Львові забезпечити внесення відповідних змін до установчих документів та провести державну реєстрацію цих змін відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», – йдеться в ухвалі, за яку голосуватимуть міські обранці.
Нагадаємо, міського голову Львова Андрія Садового та директора Музею народної архітектури та побуту у Львові Романа Назаровця просили невідкладно розпочати процедуру присвоєння імені Климентія Шептицького Музею народної архітектури та побуту у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.