ОСТАННІ НОВИНИ

Для дружин учасників бойових дій запускають Школу лідерства

|

У Львові для дружин учасників бойових дій відкривають школу лідерства. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

lideri

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій спільно з ГО «Центр розвитку лідерства» запускає Школу лідерства для дружин учасників бойових дій. Кожна учасниця Школи матиме змогу апробувати нові навички на практиці через ділові ігри, рольові вправи та модельовані ситуації. Школа триватиме 9 – 11 грудня. Участь – безкоштовна.

Як повідомили у Центрі, кожна людина щохвилини отримує можливості, аби власноруч «розробити» інструменти, які розкриють її як лідера, який гуртує навколо себе команду однодумців та цілеспрямовано досягає поставленої мети. Тією ж платформою, де можна відшліфувати ці інструменти, є Школа розвитку лідерства для дружин учасників бойових дій, яка спрямована на підтримку молодих, активних та успішних жінок, які працюють задля поліпшення життя в країні.

Реклама партнерів

Мета проекту – посилення ключових управлінських та лідерських компетенцій жінок, які хотіли б підвищити особисту та професійну ефективність.

Цільова аудиторія проекту – дружини учасників АТО, які мають підприємницький досвід або планують займатися підприємництвом.

Навчальна програма складається з двох компонентів: очний навчальний курс та дистанційне (онлайн) навчання. Тренінгова програма триває 2 місяці. Кожен з 5 модулів триває 2-3 дні та складається з 1-2 тренінгів.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxaHgeIgqkYvZoxp64WAcK093gjz8e3-J5QCmhCSzwNJTfmg/viewform?c=0&w=1

Довідка

У 2016 році ГО «Центр розвитку лідерства» стартував з пілотною навчальною програмою Школи розвитку лідерства для учасників бойових дій. Школа розвитку лідерства для учасників бойових дій – серія тренінгових модулів, які покликані розвивати лідерські та управлінські навички учасників АТО з метою розвитку бізнесу, створення власної справи та можливості формування нових робочих місць.

Цільова група Школи – перспективно орієнтовані учасники АТО, які повернулись з зони проведення бойових дій та мають бажання розвивати лідерські навики. Перший етап школи стартував у Львові у жовтні 2016 року, участь у якому взяли 18 учасників АТО. У процесі навчання експерти Школи відзначили, що активну участь у спонуканні до навчання та розвитку лідерських навичок беруть дружини учасників АТО та виступають своєрідним каталізатором позитивних змін у житті свого чоловіка. Так, за словами деяких учасників АТО, до участі у Школі їх мотивували дружини, які також хотіли б долучитись до навчання, розвивати лідерські навички та допомагати чоловікам вести власний бізнес. Відтак, це спонукало підготувати спільну пілотну програму для дружин учасників АТО.

Фото: Новини Закарпаття

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.