ОСТАННІ НОВИНИ

Львів претендує на пряме сполучення із Лісабоном, Малагою, Батумі та…

|

Ряд авіакомпаній зацікавлені у нарощуванні авіарейсів зі Львова, про це свідчить опублікований порядок денний засідання комісії Державіаслужби із розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній, передає кореспондент Львівського порталу.

380
Фото: Владислав Гасянець, lwo2015.spotters.aero

Так найбільше напрямків прагне отримати авіакомпанія YanAir.

Зокрема авіакомпанія зацікавлена в отриманні прав на маршрут Львів – Тель-Авів (Ізраїль). Авіаперевізник добивається двох рейсів на тиждень і може в майбутньому конкурувати на цій лінії із авіакомпанією МАУ.

Також у YanAir хочуть отримати право на польоти до Тбілісі та Батумі (Грузія). Зауважмо, що сполучення Львова із Грузією досі не налагоджене. Якщо перевізник отримає погодження то сполучення може виконуватися двічі на тиждень.

Також у компанії не проти розширити частоту Львів – Київ, у заявці два рейси на тиждень.

Неменш цікаві напрямки у заявці «Міжнародних авіаліній України». Зокрема МАУ подав клопотання на отримання частот:

Львів – Неаполь (Італія), два рейси на тиждень,

Львів – Малага (Іспанія), один рейс на тиждень,

Львів – Лісабон (Португалія), два рейси на тиждень.

Зауважмо, що сполучення Львова та Португалії досі неналагоджене.

Авіакомпанія «Дніпроавіа» зацікавилася частотою Львів – Відень, адже просить дозволу на польоти 7 разів на тиждень. Як відомо сполучення Львова із Віднем зараз здійснюють австрійські авіалінії Austrian Airlines. Рейси виконуються чотири рази на тиждень.

Також авіакомпанія хоче отримати сполучення Львів – Київ із частотою 14 рейсів на тиждень. Як відомо сполучення Львова із Києвом одне із найдинамічніших. Щоденно на Київ вилітає до чотирьох літаків.

Якщо Державіаслужба задовільнить заявки перевізників то виконання авіарейсів може розпочатися ще до нового року, звісно, якщо на те буде воля самих авіакомпаній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *