ОСТАННІ НОВИНИ

На боротьбу зі снігом вийшло 3000 працівників Львівської залізниці

|

На боротьбу зі снігом на Львівській залізниці залучили близько трьох тисяч залізничників. І не зважаючи на негоду до місць призначення доправили усіх пасажирів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської залізниці.

161

12-13 листопада виявились не дуже сприятливими для подорожей. У Західних регіонах країни, зокрема у Львівській області, за ці вихідні випала місячна норма снігу.

Для транспортної галузі це спричинило багато проблем: авіарейси скасовували, автобусні перевезення зупиняли. Для Львівської залізниці ці 48 годин також виявились нелегкими. Засипало снігом й колію, а стрілочні переводи стали найбільшою перешкодою для рухомого складу.

Реклама партнерів

Однак, усі наслідки негоди були усунені дуже швидко. Для цього працювало понад 3 тисячі працівників Львівської залізниці. Також, були задіяні снігоочисні та снігоприбиральні машини.

«Люди працювали більше доби в хуртовину задля того, аби залізниця не зупинилась. Західну Україну засипало снігом, який падав безупинно. Вітер був дуже сильним… Не дивлячись на такі складні погодні умови ми відправили усі поїзди, здійснили посадку всіх пасажирів… спрацювали оперативно», – зазначив в.о. начальника регіональної філії «Львівська залізниця» Іван Груник.

Нагадуємо, що усі потяги працювали безперервно, але незначна кількість вибилась із графіку через несприятливі погодні умови. Однак, вже зранку 14 листопада було відновлено графік руху усіх поїздів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.