ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські прикордонники затримали шістьох мисливців, які полювали без відповідного дозволу

|

На Львівщині прикордонники зупинили шістьох мисливців, які полювали без відповідного дозволу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби в Україні.

553649

Шестеро громадян України, які без дозволу здійснювали полювання в контрольованому прикордонному районі поблизу кордону з Польщею, зупинили вчора прикордонники Львівського загону.

Під час несення служби прикордонний наряд виявив 4 автомобілі без водіїв. Згодом охоронці кордону зупинили 6 осіб зі зброєю. У ході встановлення обставин чоловіки надали документи та пояснили, що займалися полюванням. Однак зазначені громадяни полювання у прикордонному районі здійснювали без інформування прикордонного підрозділу, що передбачено вимогами чинного законодавства. Стосовно мисливців прикордонники склали адміністративні документи та наклали штраф.

Реклама партнерів

Державна прикордонна служба України звертається до громадян та нагадує, що полювання у прикордонній смузі здійснюється з обов’язковим інформуванням розпорядником полювання чи особисто мисливцем органів або підрозділів Державної прикордонної служби, в межах відповідальності яких буде проводитися полювання.

Фото:Про все

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...