ОСТАННІ НОВИНИ

Пожежа в ресторані показала, що йому не місце в пам'ятці архітектури, - працівник музею «Арсенал»

|

«Реберні Арсеналу» не місце в пам’ятці архітектури. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив історик, працівник львівського Музею зброї «Арсенал» Олександр Олешко, коментуючи пожежу, яка сталася вчора у ресторані.

arsenal

«Коротко про те , що відулося в ресторані “Реберня під Арсеналом” 12 листопада 2016 року. Все інше можете побачити на відео. Сьогодні наступного ранку гарь в музеї досі чути. Холдинг емоцій Локаль – Фест має зробити висновки. Вердикт- “Реберні під Арсеналом” бути не може. Вже давно обговорювалася тема, що такий заклад і в такому форматі не може існувати в пам’ятці архітектури. Плюс наглість охорони ресторану, де хлопець, колишній АТОшник, не пускає в приміщення Директора Львівського Історичного Музею і чергового по відділу працівника. То ж сподіваюся що Львівська Обласна Рада приймуть певні міри і зроблять висновки. Це могло статися будь коли. І небезпека є для всіх відвідувачів музею та ресторану»,- обурився він.

Як повідомляв Львівський портал, вчора ввечері у ресторані «Реберня під Арсеналом» спалахнула пожежа. Їдкий дим проник і до відділу Львівського історичного музею «Музей-Арсенал», де в рамках «Ніч у Львові» мав відбуватися вечір поезії. 

Фото: wheretogo.wow.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...