ОСТАННІ НОВИНИ

Курсанти Академії сухопутних військ долучилися до Дня української писемності

|

В Національній академії сухопутних військ відбулись заходи до Дня української писемності та мови. З цієї нагоди у виші відбулась низка тематичних заходів. Про це Львівському порталу повідомили у медіа-група Національної академії СВ.

20

Зокрема, в клубі навчального закладу відбувся тематичний вечір за участю творчого колективу «Народна філармонія» 58-го Будинку офіцерів, які представили увазі військовослужбовців Національної академії культурно-мистецький проект «Молода душа України!» Також відбулась зустріч з членом Національної спілки письменників України Тетяною Грунською, яка презентувала свою книгу «Кохання по-чоловічому».

21

Реклама партнерів

Також цьогоріч близько 70 курсантів усіх спеціальностей мали змогу взяти участь у написанні шістнадцятого радіодиктанту національної єдності, що відбувається щороку 9 листопада у День української писемності та мови. Основною метою даного заходу стало об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.

22

Нагадаємо, що День української писемності та мови, що відзначається 9 листопада — є днем вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...