ОСТАННІ НОВИНИ

Стартує освітньо-пізнавальний проект для школярів: «Львів, що любить тварин»

|

Вперше у Львові стартує освітній проект для школярів, спрямований на формування культури доброго ставлення до тварин, любові, співчуття та розуміння відповідальності за домашніх улюбленців. «Маленький принц. Львів, що любить тварин» – проект, який Львівське комунальне підприємство «Лев» починає реалізовувати спільно з партнерами для 16 навчальних закладів міста. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

201

Проект охоплюватиме учнів 7 класів, на першому етапі його учасниками будуть 1500 дітей. «На практиці це виглядатиме так: діти матимуть чотири уроки, на яких спілкуватимуться з вчителями про взаємодію людей та тварин, потреби та добробут тварин, наслідки безвідповідального ставлення до них та правила відповідальної поведінки. Усі учні відвідають ЛКП «Лев», ознайомляться з роботою нашої команди, дізнаються про життя тварин у місті, про те, як вони стають безпритульними та як ми усі можемо цьому запобігти. Наразі це пілотний проект, надалі передбачено запровадити його як обов’язковий для усіх шкіл Львова», – розповідає директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Уже надруковано методичні посібники для вчителів і робочі зошити для учнів. Навчальний дводенний тренінг для вчителів біології, які викладають курс зоології, що відбувався 4-5 листопада, підтвердив, що курс є надзвичайно цікавим і, на думку, педагогів не залишить байдужим жодне дитяче серце. У межах проекту передбачено проведення чотирьох занять для школярів у листопаді-грудні та виїзд учнів кожної школи в ЛКП «Лев», проведення навчальних тренінгів, «круглих столів» та прес-конференції.

У разі успішної реалізації пілотного проекту – планується його поширення в усіх школах Львова у травні-червні на уроках узагальнення матеріалу курсу «Біологія» у 7 класах та під час шкільної практики.

Довідка

Львівське комунальне підприємство «Лев» – це сучасна клініка і центр допомоги безпритульним тваринам, яке займається також  і вихованням гуманного ставлення до безпритульних тварин.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...