ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові продовжує функціонувати бордель, який нещодавно «накрила» поліція

|

Уночі 5 листопада представники громадських організацій Львова влаштували рейд у нелегальний будинок розпусти, що на вул. О. Басараб, 3. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГО «Рабів до раю не пускають».

3

Як повідомляють активісти, до ряду громадських організацій неодноразово звертались мешканці Личаківського району щодо діяльності клубу “Какаду”, за адресою О.Басараб 3. Активістів здивувало, що після звіту поліції про проведення спецоперації, мешканці знову повідомили, що клуб працює.

1

«Тому вчора разом з Наталею Шелестак ( ГО «Варта 700») , Олегом Радиком (ГО «Економічний бойкотний рух»), Валентином Середюком (ГО «Самооборона Львівського Євромайдану»), Ігорем Саврієм, іншими представниками ГО та журналістами, вирішили перевірити інформацію. Отже заходимо в нічний клуб “Какаду”…Так-так, саме той, щодо якого браво рапортували про закриття, щоб просто попити каву… а там ТАКЕ!», – повідомляє координатор ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

2

Більшість дівчат з вигляду були неповнолітні, алкоголь був невідомого походження, припускаю, що не тільки алкоголь, велика кількість душових і, вибачте, “траходромів” була, мабуть, для прийому їжі… Та все ж справ по клубах є в ГУНП Львівської області, я вірю, що це не «кришування», правда? І всі, всі борделі у Львові закриють. А ми допоможемо. Та й це ж не єдині і не останні “клуби”, які досі працюють у Львові? Можна навіть щоп’ятниці започаткувати ніч очищення!», – додав активіст.

4

5

6

7

8

Нагадаємо, нещодавно поліція викрила у Львові мережу борделів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...