ОСТАННІ НОВИНИ

Підгорецький замок «підкилимно» передають у концесію?

|

Підгорецький замок, який розташований на Львівщині, хочуть таємно передати концесію. Про це повідомила нардеп Ірина Подоляк на своїй сторінці у Facebook, передає Львівський портал.

pidgoretskiy-zamok

«Один із найцінніших і найкращих замків Центрально-Східної Європи в концесію таємно?», – написала вона.

І додала: «Вчора телефонував Тарас Возняк і попросив про допомогу. Львівську картинну галерею ніхто не питає, не інформує, заступники голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин і Володимир Гірняк про це нічого не знають, Міністр культури довідується про це випадково…Зранку говорила телефоном з Oлегом Синюткою. Він поінформований, концесіонування підтримує, ініціює і готує постанову КМУ про передачу».

1

За її словами, партнером та ініціатором цієї концесії в уряді є заступник Міністра економіки Юлія Ковалів.

2

«У мене кілька примітивних питань: чому підкилимно? хто інвестор? чому один інвестор? Чому саме цей замок? Де комплексний підхід до усіх замків України? Де конкурсність? Прозорість? Де успіхи концесії в Старому Селі і у Свіржі? (а вони провальні). Де успіх будь-якого концесійного проекту? Якщо Треба ще один експериментальний проект, то чому саме на цьому замку проводити черговий мутний експеримент? Бо найкращий? Бо найцінніший? Чому не на Поморянському, Меджибізькому, Бережанському чи інших замках?

Підгорецький замок – може бути амбітним проектом президентів, місцем спільної спадщини України, Литви, Польщі, Австрії, великим музеєм і місцем зустрічей… Я не проти концесії, як одного зі способів ревіталізації і збереження, але я категорично проти темних схем і таємних договорняків, ніби-то в ім’я «порятунку», – зазначила Ірина Подоляк.

3

Фото: Facebook-сторінка Ірина Подоляк, Всвіті

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...