ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні на Львівщині відкрили другий завод з виробництва сидінь для BMW

|

Сьогодні у селі Кожичі Яворівського району відкрили другий завод компанії BADER Ukraine. Урочистий старт виробництву дав Президент України Петро Порошенко разом із губернатором Львівщини Олегом Синюткою та виконавчим директором BADER Grouр Бентом Драйлішем, передає кореспондент Львівського порталу.

dsc_6972

dsc_7065

Глава держави поспілкувався з виробниками та назвав відкриття цього підприємства «яскравим символом відродження України».

«Мені дуже приємно, що левова частина підприємств, які відкриваються на Галичині, мають відношення до автомобільних напрямків. Всі думають, що автомобілі Audi, BMW, Volkswagen виробляються в Німеччині, але вони дуже помиляються. Левова частина їх складових виробляється тут, в Україні. Ким? Найкращими, найдосвідченішими, найкваліфікованішими і просто найкращими (а оскільки більшість працівників заводу – дівчата, то ще й найкрасивішими) виробниками. І коли будь-хто купують ці автомобілі, бачить, що сидіння вироблені на BADER Ukraine!», – сказав Петро Порошенко.

dsc_7018

dsc_7027

Директор BADER Ukraine Андрій Павлунь розповів, що ТзОВ «Бадер Україна» засновано ще у січні 2006 року у місці Городок Львівської області, а вже сьогодні, майже через 10 років, підприємство запустило свій другий завод на Яворівщині.

dsc_6978

«Своє виробництво ми розпочали у 2008 році у місці Городок. Зараз на наших двох підприємствах працює 3000 працівників, проте до кінця року ми збільшимо штат ще на 1500 осіб. Ми займаємось переробкою шкіри великої рогатої худоби і, відповідно, пошиттям сидінь з цієї шкіри для легкових автомобілів. Зараз ми виготовляємо близько 1500 комплектів (1 комплект – це сидіння для всього автомобіля –  ред.) в день, але разом з новим заводом плануємо збільшити цю цифру до 2600», – зазначив Андрій Павлунь.

dsc_6979

dsc_7042

Фото: Соломія Григор’єва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.