ОСТАННІ НОВИНИ

У мерії розповіли, у чому прокуратура звинувачує посадовця Голеця

|

Звинувачення, які учора, 31 жовтня, Львівська обласна прокуратура висунула начальнику управління житлового господарства Юрію Голецю,  стосуються питання діяльності департаменту житлового господарства та інфраструктури в частині контролю дій ЛКП «Збиранка» щодо складування сміття та обвалу на полігоні в Грибовичах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

golets

Як повідомляють у мерії, прокуратура Львівської області оголосила про підозру начальнику управління житлового господарства Львівської міськради Юрію Голецю.

«Дивує, чому гальмується розслідування справи щодо підпалу сміттєзвалища в Грибовичах. Ми через суд зобов’язали Жовківську поліцію внести відомості в єдиний реєстр кримінальних проваджень. До уваги правоохоронних органів мають братись не лише працівники міської ради Львова, а й усі інші служби, які були дотичні до роботи сміттєзвалища, до ліквідації наслідків підпалу, до пошукових робіт тощо. Зараз ми чуємо лише гучні заяви правоохоронців в бік посадовців міської ради. Ніхто не шукає тих негідників, які здійснили підпал, ніхто не шукає людей, які цей підпал замовили, кому це було вигідно», – зазначили в юридичному управлінні Львівської міської ради.

Нагадаємо, 16 серпня 2016 року Галицький районний суд Львова взяв під варту екс-директора ЛКП «Збиранка» та його заступника у справі Грибовицького сміттєзвалища.  Згодом посадовців відпустили під заставу.  31 жовтня 2016 року стало відомо, що слідство у справі Грибовицького сміттєзвалища завершено, а посадовцям «Збиранки» «світить» до 10 років в’язниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *