ОСТАННІ НОВИНИ

Академію сухопутних військ відвідали активісти зі сходу України

|

Учасники акції «Потяг єднання України «Труханівська Січ» відвідали Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Про це Львівському порталу повідомили у медіа-групі Національної академії СВ.

74

Гості зі Сходу України оглянули музей Національної академії, базу підготовки курсантів та пообідали у академічній їдальні. Учасники акції були вражені як теплим прийомом, який організували їм військові, так і потужностям сучасної матеріальної бази, на якій навчаються майбутні офіцери українського війська. Після екскурсії Академією, декілька старшокласників виявили бажання по закінченні школи поступити у військовий навчальний заклад у Львові.

75

76

«Потягом Єднання України «Труханівська Січ» мандрують 150 українців із різних областей країни. Більшість із них — молодь, є серед них громадські діячі, військовослужбовці — учасники АТО, родичі героїв Небесної Сотні. Більшість із них — мешканці територій Донецької та Луганської областей, яка перебуває під контролем української держави. Під час мандрівки учасники акції відвідують історичні місця та оглядають культурні пам’ятки, знайомляться з історією та традиціями різних регіонів України. На Львівщині гості вже відвідали Личаківське кладовище, де помолилися на могилах героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Згодом вони проїдуть екскурсією по місту, піднімуться на вежу львівської Ратуші та відвідають Гарнізонний храм Петра і Павла.

77

79

У пам’ять про візит в Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного військовослужбовці підписали гостям державні прапори. А двоє старшокласників із Донеччини, які у себе вдома підтримують українських військових, отримали від керівництва Академії наручні годинники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *