ОСТАННІ НОВИНИ

Американські військові допомогли відновити школу на Львівщині

|

Завдяки допомозі американської армії діти українських військовослужбовців Старицького гарнізону вчитимуться в оновленій школі. Про це Львівському порталу повідомили у Медіа-групі Національної академії СВ.

62

З цієї нагоди у селищі Старичі відбулись урочисті заходи. Від української сторони участь у церемонії відкриття відреставрованої школи взяли представники влади, начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук, надзвичайний і повноважний посол США в Україні пані Марі Йованович та керівник багатонаціональної об’єднаної групи «Україна» полковник Нік Дусіч.

64

У своєму виступі пані Марі Йованович зазначила, що відкриття відновленої школи – яскравий приклад співпраці нашої країн, яка всебічно розвивається не лише у військовому, але й у цивільно-гуманітарному напрямку. Вона також побажала дітлахам успіхів у навчанні, а їхнім наставникам – натхнення та витримки у підготовці молодого покоління патріотів.

63

У свою чергу, звертаючись до присутніх, генерал-лейтенант Павло Ткачук наголосив, що у школі нині навчаються понад триста вихованців, значна частина з яких – діти військовослужбовців Старицького гарнізону, батьки яких проходять службу у 184-му Навчальному центрі та Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

65

Після перерізання символічної стрічки гості свята мали можливість ознайомитися із інфраструктурою навчального закладу, відвідавши навчальні класи.

66

Згодом Надзвичайний і повноважний посол США в Україні пані Марі Йованович відвідала Міжнародний центр миротворчості та безпеки. Під час короткого брифінгу почесну гостю ознайомили з призначенням та завданням МЦМБ, після чого відбувся традиційний обмін пам’ятними сувенірами.

68

69

Наприкінці свого візиту на Яворівщину пані Йованович у супроводі генерал-лейтенанта Павла Ткачука ознайомилася із інфраструктурою Центрального містечка, оглянула об’єкти навчально-матеріальної та соціально-побутової інфраструктури МЦМБ, а також вона поспілкувалася із військовослужбовцями ЗС США, які тренують українські підрозділи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *