ОСТАННІ НОВИНИ

До 98-мої річниці ЗУНР у Львові готують урочисту ходу

|

1 листопада у Львові традиційно відбудуться урочистості до 98-ї річниці Листопадового чину й створення ЗУНР. Містом пройде піша хода студентської молоді, громадських організацій та активних мешканців міста до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям на Янівському кладовищі, де відбудуться панахида та громадське віче. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

46

Початок формування колони – о 13:00 год. перед пам’ятником Іванові Франку. Сформована колона вирушить о 13:30 год за маршрутом: вул. Університетська, 1   – вул. Листопадового Чину – вул. М. Гоголя – вул. Т. Шевченка – Янівське кладовище (Меморіал Українських Січових Стрільців). Там відбудуться панахида і громадське віче.

«1 листопада Львів і вся Україна відзначають 98-му річницю Листопадового чину і створення Західноукраїнської Народної Республіки. Дуже важливо, щоб ми, львів’яни, і всі українці знали і пам’ятали нашу героїчну історію. Пам’ять при минуле є запорукою доброго майбутнього. Запрошуємо студентську молодь і представників львівських вишів та усіх мешканців міста взяти участь в урочистих заходах», – зазначає в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко.

Реклама партнерів

За маршрутом ходи можливе ситуативне перекриття руху транспорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.