ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові хочуть облаштувати окремі смуги руху для маршруток та трамваїв

|

Місцеву владу Львова просять вирішити проблему із транспортним колапсом у місті, а саме облаштувати окремі смуги руху для громадського транспорту. З відповідним зверненням до міського голови звернувся дослідник міської інфраструктури, співзасновник львівського урбаністичного руху Lypneva.com Дем’ян Данилюк, передає кореспондент Львівського порталу.

cveuf

«Звернувся до міського голови Львова Андрія Садового та до депутатів Львівської міської ради щодо необхідності впровадження на вулицях міста виділених смуг для громадського транспорту(в ПДР: смуга руху для маршрутних транспортних засобів)», – повідомив він.
«Трамвай, який стоїть в заторі потрібен хіба пенсіонерам, які вже не працюють і нікуди не поспішають. Ситуація є не нормальною. Не може транспортний засіб, який перевозить від 40(маршрутка) до 200 осіб(більшість з яких стоїть[!] в тісняві) стояти в заторі разом з приватними автомобілями. Це, здається, зрозуміли вже всі сусідні країни. Виділені смуги для ГТ – це питання політичної волі, а не будівельних норм чи ще чогось. Виділені смуги – це не ускладнення життя водіям автомобілів – це надання пріоритету більшості населення і раціональне використання простору та часу», – переконаний Д. Данилюк.

Зі зверненням можна ознайомитись за лінком.

Нагадаємо, у Львові облаштували окрему смугу руху біля «Привокзального» ринку та на проспекті Свободи.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...