ОСТАННІ НОВИНИ

«Укрпошта» шукає керівника Львівської регіональної дирекції

|

«Укрпошта» оголосила відкритий відбір на посаду керівника Львівської регіональної дирекції. Подібні конкурси оголошено загалом у 10-ти областях. Про це Львівському порталу повідомили у центрі зав’язків з громадськістю УДППЗ «Укрпошта».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Укрпошта здійснює пошук фахівців, що допоможуть підвищити якість та ефективність управління регіональними дирекціями компанії.

«Метою  нової  кампанії  є  здійснення  швидкої  ринкової трансформації компанії та  перетворення «Укрпошти» на ефективну, прозору, сучасну  технологічну  компанію, яка  буде надавати своїм клієнтам послуги найвищої якості та посилить свої позиції на ринку поштових, фінансових та логістичних послуг», – йдеться у повідомленні.

Окрім Львівської, шукають керівників Запорізької, Дніпровської, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської та Черкаської регіональних дирекцій.

Ключові обов’язки керівників:

∙ Операційне управління філіалом з метою забезпечення досягнення цільових операційних і фінансових показників, ефективна організація його виробничо-господарської та іншої діяльності;

∙ Оцінка ефективності наявних процедур, оптимізація існуючих бізнес-процесів та проведення відповідних змін з впровадженням нових сучасних та передових ідей та підходів;

∙ Розвиток нових видів продуктів та послуг в регіоні;

∙ Виконання затвердженого річного фінансового плану філіалу, досягнення фінансово-економічних показників, передбачених бізнес-планом філіалу;

∙ Ефективне використання основних фондів, трудових, матеріальних та фінансових ресурсів;

∙ Підвищення професійної підготовки персоналу, формування корпоративної культури, підтримування високих особистих та професійних стандартів співробітників філії, в тому числі чесність, клієнтоорієнтованість, тощо.

Кандидат має відповідати наступним вимогам:

  1. Вища економічна або технічна освіта, післядипломна освіта в галузі управління (MBA) буде перевагою;
  2. Досвід роботи від 5 років на керівних посадах в банківській сфері, в мережевих рітейлах, комерційних організаціях з чисельністю не менш ніж 100 чоловік;
  3. Відповідні знання, уміння та навички, необхідні для виконання посадових обов’язків;
  4. Володіння стратегічним та аналітичним мисленням, розумінням сучасних проблем галузі;
  5. Готовність приймати управлінські рішення та відповідати за них;
  6. Здатність генерувати нові ідеї та реформаторські рішення, втілювати їх у життя;
  7. Досвід успішного впровадження змін в організації буде перевагою.

Кандидатам, які мають бажання взяти участь у відборі, пропонується

надсилати в електронній формі такі документи:

– Резюме довільної форми (з зазначенням рівня бажаної заробітної платні та можливим строком виходу на роботу у випадку перемоги);

– Структуровану презентацію PowerPoint (до 10 слайдів) з аналізом регіонального ринку логістичних, транспортних та поштових послуг, вашим баченням перспектив та основних напрямків розвитку підприємства.

Пропонуйте 3-5 першочергових дій для збільшення продажу сервісів та послуг Регіональної філії Укрпошти, особливо у таких напрямках як співпраця з інтернет – магазинами, продаж фінансових послуг та співпраця з комунальними підприємствами.

Відкритий відбір передбачає 3 етапи:

1) Оцінка відповідності наданих документів заданим критеріям та якість

презентації.

2) Тестування

3) Особиста співбесіда з комісію по відбору.

Документи слід надсилати на електронну адресу:  ukrposhta.hr@gmail.com

Відкриті  відбори в інших регіонах відбудуться на початку 2017 року про що

буде оголошено додатково.

Довідково.

Львівська дирекція: Середньооблікова чисельність в еквіваленті повної зайнятості становить 3208 чол. Загальний дохід (січень-вересень 2016 року) складає 159 337,4 тис. грн, який складається з реалізації послуг національної пошти  (73,8%), фінансових послуг (13,3%), торгівлі (4,5%) та інших комерційних послуг (3,9%).

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...