ОСТАННІ НОВИНИ

Українцям, що скористалися послугою «теплі кредити», скеровано майже три мільйони

|

У п’ятницю, 21 жовтня,  більше 3 тисяч українських родин, які стали учасниками урядової програми з енергоефективності, отримали безповоротну державну фінансову допомогу на енергомодернізацію житла на суму 2,81 млн гривень. Про це повідомляє «Урядовий кур’єр». energoefektivnist

Зокрема, 37 ОСББ, а це 3112 сімей, одержали 2,32 млн грн відшкодування частини кредитних коштів, залучених на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках. До речі, у цих ОСББ – 932 малозабезпечені родини, які отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Ще півмільйона гривень фінансової допомоги виплачено 71 фізичній особі для утеплення індивідуального житла в рамках програми. Серед них компенсацію отримали 40 громадян-субсидіантів.

«Держава оперативно реагує на потреби населення. В рамках програми з енергоефективності Уряд виконує свій обов’язок та надає фінансову допомогу усім, хто утеплює житло, встановлює прилади обліку, замінює вікна на нові з енергозберігаючим склом,  модернізує освітлення та впроваджує інші енергоефективнізаходи, щоб у результаті зменшити свої комунальні платежі», – прокоментував черговий транш відшкодування Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Загалом з початку дії програми фізичним особам, які освоїли кошти на придбання енергоефективнихматеріалів та обладнання, відшкодовано 932,25 млн гривень. ОСББ-учасникам програми компенсовано 13,05млн гривень.

Про те, у скільки обійдеться львів’янам та мешканцям області тепло у домівках Львівський портал писав у статті:“Зима-2016: скільки доведеться викласти за тепло та газ, і як з цим жити?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *