ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян кличуть на літературні читання пам'яті Романа Лубківського

|

У Музеї-садибі родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) 26 жовтня вшановуватимуть пам’ять українського письменника, державного і громадського діяча, лауреата Національної премії України імені Т. Г. Шевченка Романа Лубківського. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі музею.

lubkivskiy

Зберуться друзі, пошановувачі таланту відомого поета, одного з ініціаторів створення Музею-садиби. Учні Бортятина декламуватимуть вірші із збірки поезій «Легенда про поета» і книги Марії Людкевич «25 улюблених віршів Романа Лубківського».

Відомий львівський фотограф Йосип Марухняк презентуватиме світлини із життя Романа Лубківського: «Думи мої, думи…», «Роздуми», «Доспіли яблука в саду Романа Мар’яновича», «Збірка поезій – Його Святості Філаретові», «Біля пам’ятника Маркіянові Шашкевичу у селі Нестаничі з письменником Левком Різником».

Торкнутися не тільки руками, а й серцем великого розмаїття творчого доробку Романа Лубківського зможуть прихильники його таланту. З фондової колекції музейники виставлять збірки книг поета: «Камертон Шашкевича», «Світи Святослава Гординського», «Вибрані твори», інші.

Побувати на літературних читаннях творів Романа Лубківського, отримати незабутні емоції, враження, нові знайомства, просто відпочити від важких трудових буднів і поринути у світ поетичного слова працівники «Музею-садиби родини Антоничів» запрошують 26 жовтня, у середу, о 14 годині.

Фото: vikna.if.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *