ОСТАННІ НОВИНИ

Львівському бізнесу відкрили «вікно» у світ: у місті запрацювала міжнародна торгова палата

|

У Львові розпочало свою роботу Регіональне представництво ІСС Ukraine міжнародної торгової палати, передає кореспондент Львівського порталу.

icc

Як розповів перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, відкриття Регіонального представництва ІСС Ukraine є важливим, оскільки допоможе у розвитку бізнесу Львівщини та дасть змогу області найближчим часом створити конкурентно-спроможну економіку.

«На Львівщині відкриття регіонального представництва міжнародної торгової палати ICC є вкрай важливими, оскільки область є лідером в Україні в галузі залучення інвестицій. Тож нашою ціллю є ще більше інтегрувати виробництво та налагодити торгові контакти з міжнародними партнерами, та до 2020  року створити конкурентно-спроможну економіку на Львівщині. Тому я сподіваюся, що за допомогою  активності Регіонального представництва ІСС Ukraine ми зможемо досягнути таких цілей», – розповів він.

Реклама партнерів

За словами керівника Регіонального ІСС Ukraine у Львівській області Марії Бей, новостворена міжнародна палата дасть зможу бізнесу Львівщини вийти на міжнародний рівень.

«Основою ціллю стоїть сприяти компаніям, які виходять на міжнародні ринки, залучаючи всі ресурси ІСС. Ми зацікавлені в тому, щоб регіон розвивався, щоб область мала певне місце на міжнародній арені. Тому я закликаю до співпраці регіональний бізнес Львівської області. І нашою стратегією нас є створення бізнесової інфраструктури в регіоні», – розповіла вона.

Фото: postfactum.ks.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...