ОСТАННІ НОВИНИ

Львівське сміття знайшли у волинському лісі

|

Житель Луцька Сергій Шараєвський висловив припущення, що львівське сміття можуть вивозити на Волинь. Чоловік виклав фотографії доказів з села Гайове, що у Волинській області, на своїй сторінці у Facebook. На одному із чеків з магазину за 4 жовтня 2016 року можна розгледіти львівську адресу, передає кореспондент Львівського порталу.

1

2

«Ось таку картину зафіксував у лісі неподалік села Гайове Ківерцівського району (де була ракетні частина). В принципі, таке часто можна зустріти. Але є один момент.

3

Серед сміття є чеки зі Львова (магазин). Де вони там взялися? Також упаковка з McDonald’s теж натякає на місто Лева. Бо не схоже, щоб у Гайовому, Озері, Ківерцях чи Луцьку можна було поїсти у такому фаст-фуді, по причині його відсутності.

4

Звісно, я не можу стверджувати, але просто підозрюю, що львівське сміття осіло у волинському лісі. А це може пахнути скандалом», – написав чоловік.

5

Нагадаємо, що перед тим у Житомирівщині львівське сміття ідентифікували по документації Садового. Раніше Львівський портал підрахував, у скільки обходяться мандри львівської сміття різними регіонами України.

Фото: Facebook

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...