ОСТАННІ НОВИНИ

Правоохоронця Львівщини, який допомагав у збуті наркотиків, оштрафували

|

Колишнього керівника карного районного відділу міліції сектору розшуку визнано судом винним у незаконному використанні службової інформації. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

vikka-ua_19_7_16_

Прокуратурою Львівської області виявлено факт вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією колишнім керівником сектору карного розшуку районного відділу міліції. Доведено, що останній упродовж грудня 2014 – серпня 2015 років використовуючи службову інформацію, сприяв фігуранту злочинного угрупування, яке спеціалізувалося на збуті наркотиків, уникнути кримінальної відповідальності. Зокрема, повідомляв йому у телефонних розмовах інформацію про проведення оперативно-розшукових заходів, спрямованих на документування злочинної діяльності угрупування, надавав рекомендації щодо зміни телефонних номерів, повідомляв номери та марки службових і особистих автомобілів співробітників міліції.

Відтак, за вказаним фактом було складено протокол про вчинення корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-8 КУпАП, а прокуратурою забезпечено участь у розгляді даного протоколу в суді. Як наслідок колишнього правоохоронця визнано винним та накладено стягнення у виді штрафу.

Крім того, слідчим управлінням прокуратури Львівської області за вказаним фактом розслідувалось кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею зловживання впливом.

На даний час у вказаному кримінальному провадженні судом постановлено обвинувальний вирок.

Фото: DailyLviv.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...