ОСТАННІ НОВИНИ

У дорогу на Червоноград закатали ще майже 70 мільйонів

|

Служба автомобільних доріг у Львівській області за результатами відкритих торгів замовила ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» додаткові послуги з поточного середнього ремонту 49 км автодороги Т-14-10 Броди-Червоноград за 69,5 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

дорога

Йдеться про ремонт шляху на ділянці км 0+000 – км 49+080 у Львівській області. Вартість одного кілометра додаткових робіт коштуватиме 1,4 млн грн.

Підрядник отримав додаткове фінансування під роботи з влаштування дорожнього одягу типу 1, типу 2 та типу 3, узбіч, з’їздів, примикань та пересічень. Також «Онур» завершить ремонт та влаштування заїзних кишень, посадкових майданчиків та тротуарів.

Нагадаємо, що у травні цього року на цю ж ділянку було виділено 224,5 млн грн. Перемогу на відкритих торгах при вартості робіт 4,6 млн грн за 1 км дороги здобув «Онур».

Як і на минулому тендері, з переможцем позмагалось одеське ТОВ «Автомагістраль-Південь». Цього разу різниця між ціновими пропозиціями фірм склала 1,06%.

Додамо, що «Автомагістраль-Південь» проводить ремонт наступного відтинку дороги Броди-Червоноград – ділянки км 49+460 – км 81+360 у Львівській області. Вартість послуг від одеситів – 231,9 млн грн за 31,9 км дороги, тобто 7,27 млн грн/км.

Власниками ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» є громадяни Туреччини Онур та Ісхан Четінджевізи (99,77%), а також львів’янин Олег Фаріон (0,23%).

За даними Вісника державних закупівель, з початку року лише у Львівській області «Онур» отримав замовлень на 1 млрд 186 млн грн.

Наші Гроші.Львів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *