ОСТАННІ НОВИНИ

До майдану в центрі Львова долучаються перевізники

|

 

До наметового містечка під ЛМР у понеділок 26 вересня доєднаються ще активісти та приватні перевізники Львова, вимоги яких міська влада досі не виконала. Про це Львівському порталу повідомила координатор ГО «Розвиток Громади» Оксана Маруняк.

279

Перевізники, які приєднуються до учасників АТО з наметового містечка під Ратушею, вже страйкували 30 вересня і не вийшли на маршрути. Тоді міська влада нібито пішла на діалог і погодилася вирішувати проблеми громадських перевезень у робочій групі. Однак вже через тиждень цю робочу групу розформували вказівкою заступника міського голови Валерія Пушкарьова. Відтак жодна з низки вимог перевізників не була виконана.

Реклама партнерів

Основні вимоги:

– впорядкувати проблеми з перевезенням усіх пільгових категорій населення

– вдосконалення транспортної мережі

– введення електронного квитка

– сформувати новий склад тендерного комітету, змінити умови конкурсу та надати конкурсному процесу публічності

– звіт керівника АТП – 1 (перевізники хочуть знати, куди діваються кошти з міського бюджету, які виділяють для АТП – 1, коли інші АТП користуються лише власними коштами)

До слова, на минулій сесії ЛМР 15 вересня перевізникам «кинули кістку» – виділили 4 мільйони гривень з бюджету на компенсацію перевезень пільгових категорій пасажирів. Однак вже через місяць пройде тендер на громадські перевезення у місті Львові. Результати цього конкурсу будуть дійсні п’ять років, тобто перевізники-переможці матимуть 5-річний договір з ЛМР.

«Закрадається підозра, що мерія просто тягне час, щоб не «напружуватися» і відтягнути вирішення проблем громадських перевезень ще на кілька років», – коментує Оксана Маруняк.

Також за її даними до наметового містечка АТОвців приєднаються громадські активісти, які невдоволені бездіяльністю мерії щодо сміттєвої кризи у Львові, зокрема учасники ГО «Розвиток Громади».

Як відомо, «майдан» під львівською Ратушею учасники АТО розгорнули 15 вересня у день сесії міськради. Бійці вийшли на безстрокову акцію з однієї причини: мерія і міський голова Андрій Садовий не виконують ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту». Йдеться про те, що у Львові за два роки учасника бойових дій не виділили ще жодного клаптика землі, який їм гарантований законом. АТОвці стоятимуть щонайменше до наступної сесії ЛМР 30 вересня. Якщо процес видачі земель не зрушиться з мертвої точки, безстрокова акція продовжиться.

Раніше Львівський портал повідомляв, що у мерії хочуть розігнати Львівський «майдан» учасників АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.