ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині призивають демобілізованих учасників АТО на навчання

|

В зоні відповідальності військ ОК «Захід» розпочинається другий етап призову військових-резервістів на навчальні збори. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Оперативного командування Захід.

87

Наприкінці вересня, на Яворівському полігоні, розпочнеться другий етап навчальних зборів з оперативним резервом першої черги. Упродовж двох тижнів більше 1000 військовослужбовців-резервістів, що мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської та Донецької областей, вдосконалять свої професійні навички.

Зауважимо, що основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні.

Всі палатки для особового складу забезпечені пічками для обігріву. Обладнано місця для харчування, де кожен військовослужбовець зможе отримати повноцінне триразове гаряче харчування. Також у базовому таборі розгорнуті  польові лазні.

Кожен резервіст буде забезпечений повним комплектом речового майна та екіпірування. З огляду на погодні умови резервісти отримають куртки утеплені, дощовики, гумові чоботи. На пункті прийому особового складу  максимально спростили процедуру прийому та отримання майна. По закінченню навчань резервісти отримають грошове забезпечення згідно чинного законодавства.

Як відомо потреби у проведенні сьомої хвилі часткової мобілізації немає, адже наше військо переходить на контрактну службу, і більшу частину Збройних Сил України на даний час складають військовослужбовці військової служби за контрактом.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...