ОСТАННІ НОВИНИ

На Городоцькій щур зі смітника покусав малолітню дитину

|

На вулиці Городоцькій (у подвір’ї будинку між вулицями Суха та Окружна) величезний щур зі смітника покусав малолітню дитину. Про це кореспонденту Львівського порталу повідомила керівник ОСББ «Окружна 8» Євгенія Моравська.

88

За її словами, прикрий випадок трапився кілька днів тому.

«Щур вкусив дитину. У нас територія облагороджена. Такого раніше не було. Тепер я змушена кидати отруту попід підвали. Оскільки територія нашого подвір’я межує зі смітниками. Це просто жах: зранку – гори сміття і величезна кількість щурів», – розповіла керівник ОСББ.

Пані Євгенія наголосила, що батьки дитини самотужки звернулися в дитячу лікарню на вулиці Орлика, і на щастя, дитина «не підхопила нічого страшного». Постраждалій зробили усі необхідні щеплення та уколи. Також, за словами Євгенії Станіславівни, дорослі мешканці самі вбили щура та «повезли його на аналізи».

«Слава Богу, ніяких небезпечних зараз, які мають щурі, не виявлено», – говорить керівник ОСББ.

На запитання кореспондента Львівського порталу, чи була реакція якихось комунальних служб міста, Євгенія Станіславівна відповіла: «Мені дзвонили з МНС. Питали, що ми робимо?».

За її словами, зараз на території ОСББ відбуватиметься ґрунтовна дезінфекція з використанням отрути.

«Виною всьому є сміття. Я щодня телефоную на міську, обласну «гарячі лінії». Кажуть: «Ми виклик зареєстрували». І все, до побачення. На тому кінець. На смітниках щурі кишать, як коні. Зараз іде дощ, усе розкисає. Стоїть такий сморід – що неможливо… І хробаки, і щурі… От і вся проблема. Не буде таких смітників – не буде таких випадків. В нас територія загороджена, облагороджена, приватизована. Але діти є діти», – наголосила Євгенія Моравська.

Як відомо, Львів потерпає від гір сміття…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *