ОСТАННІ НОВИНИ

Найбільш обділеними відчувають себе Сихівський і Шевченківський райони Львова

|

У Львові з 1 листопада стартує голосування за реалізацію громадських проектів, які запропонували львів’яни здійснити за кошти, виділені з міського бюджету Львова. Про це сьогодні, 20 вересня, під час прес-конференції повідомив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський, передає кореспондент Львівського порталу.

byudzhet

За його словами, свої ідеї на реалізацію подали 265 осіб загальною сумою н57 млн 706 тис. грн., це найбільший показник в Україні.

«Ми маємо найбільшу кількість проектів і найбільшу суму. Зараз є 102 великих проекти, на які у нас є 6 мільйонів гривень гарантованого фінансування.  А зараз подано проектів на близько 30 мільйонів – там буде скорочено до 10 млн», – розповів він.

Лідерами у гонитві за реалізацією проектів стали Шевченківський (38 пропозицій) та Сихівський( 33 пропозиції) райони міста.

Серед поданих проектів лідирують ідеї  встановлення чи реконструкції дитячих і спортивних майданчиків. Немало, за словами в.о. міжвідомчої координації міськради Івана Коржова, і незвичних пропозицій.

«Наприклад, ми маємо проект по аналізу потоків в транспорті, який дозволить нам більш чітко розуміти, які гілки транспорту є більш завантаженими,і де нам треба давати більше одиниць транспорту», – зазначив він.

Він додав, що з усіх поданих проектів відсіється 20-30%.

Щодо самого етапу відсіювання, то, як пояснив начальник відділу громадського партнерства Орест Файфурка, зараз проекти направлять до відповідного управління, яке відбере найбільш реальні для виконання, і лише після цього розпочнеться голосування серед львів’ян.

«Зараз  відбулося сортування проектів, і після цього вони будуть подані в управління. Профільне управління впродовж 21 дня прийме рішення, чи можливо цей проект зреалізувати протягом року, а також, чи правильно складений кошторис. Якщо будуть зауваження,  тоді ми сконтактуємо з автором, щоб відкорегувати  проект, якщо автор матиме заперечення і не буде згоди, тоді проекти будуть направлені на профільну депутатську комісію, яка, відповідно, прийме остаточний висновок»,- розповів фахівець.

Голосування триватиме з 1 до 15 листопада, зробити це зможе будь-хто з львів’ян, хто має картку Банку ID. Віддати свій голос можна в режимі он-лайн на сайті міської ради або ж у центрі надання адміністративних послуг.

Додамо, що на реалізацію великих і малих громадських проектів з міського бюджету виділено 16 мільйонів гривень. 60% з цієї суми піде на реалізацію малих (від 20 до 200 тис. грн) проектів, а 40% – на великі (від 200 тис. грн. до 3 млн. грн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *