ОСТАННІ НОВИНИ

Віталій Скоцик презентував книгу «Як нам жити в епоху змін?»

|

Сьогодні в рамках Форуму видавців у Львові відбулась презентація книжки Віталія Скоцика «Як нам жити в епоху змін?». Що цікаво, що голова Аграрної партії України написав абсолютно незаполітизовану книгу, що показує стратегії розвитку нашої держави, передає кореспондент Львівського порталу.

dsc_6290

dsc_6322

«Знаєте, мені сьогодні кажуть, що це не типова ситуація, бо зазвичай політики пишуть книги, коли вже завершили свою політичну діяльність. А ця книга з’явилась тоді, коли ми тільки розпочинаємо нашу політичну справу», – зауважив Віталій Скоцик.

dsc_6337

Автор розповів, звідки взялась ідея цієї книжки та про в ній іде мова.

«Я прекрасно розумів, що в тій роботі, в якій ми сьогодні є, іншого шляху, як іти до людей, чути, що вони говорять, дивитись їм в очі, немає. Тому з кінця 2014 року ми з командою поїхали по Україні. Сьогодні ми вже є на 5 колі нашої величезної держави. Що я бачив у залах? В кінці 2014 – на початку 2015 я бачив зневіру. В середині 2015 року на фоні цієї зневіри у залах з’явився комплекс меншовартості. Зараз в очах людей я бачу розпач. Ми маємо все: найродючішу землю, розумний людей, 120 видів корисних копалин, ріки, озера, 2 моря, а ми з кожним роком все біднішаємо і біднішаємо?

dsc_6380

Хата не будується зі стін, потрібно закласти фундамент. Країна починаєтеся не з Президента чи міністра, країна починається з того місця де ми живемо і звідки ми всі походимо. Тому в цій книзі я спобував подивитись в минуле, щоб показати, що ми, українці, дали світу. Ми перші на цій планеті, хто почав сіяти і отримувати урожай. Ми дали рентген, ракетні двигуни, перший літак. І коли ми чуємо, що нас пробують навчити демократії, то чекайте, це ж ми далі світу першу конституцію! У нас це все є і ми можемо стати успішною державою. Моя книга саме про те, як побачити цей океан можливостей та окреслити стратегію розвитку України на найближче десятиліття», – сказав Віталій Скоцик.

dsc_6315

dsc_6385

«Як нам жити в епоху змін?» – це книга-орієнтир, яка дає пояснення українському минулому й теперішньому, а головне – окреслює майбутнє України. Автор розглядає перспективи нашої держави крізь призму глобальних трансформацій – кліматичних, економічних, геополітичних. Оперуючи історичними фактами та власним досвідом політика, економіста і менеджера, він формулює статегію розвитку Україниі пропонує засоби для її втілення. Книга адресована не лише тим, хто причетний до політики чи державотворення, а й для всіх, кого цікавить місце України в світі.

dsc_6288

dsc_6427

Довідка

Віталій Скоцик –  голова Аграрної партії України з 2014 року. Навчався у Національному аграрному університеті та Університеті Пурд’ю (США). Має ступені кандидата сільськогосподарських наук, доктора економіки у сфері стратегічного менеджменту,  Почесний Академік Академії Аграрних наук України. Переможець у номінації «Людина року» (2009) у номінації «Менеджер року», кращий іноземний менеджер у Великобританії (1996), численні грамоти та відзнаки за внесок у розвиток аграрної галузі.

Працював викладачем у Національному Аграрному Університеті (1994-1995), директором філіалу Natures Way Foods (Великобританія) (1995-1997). З 1997-2014 працював  на різних посадах у American Machinery Company (АМАКО). З 2012 року по грудень 2014 очолював наглядову раду групи компаній АМАКО. За цей час компанія АМАКО була визнана переможцем номінацій «Краща мережа агротехнологічних центрів в України (2008, 2010-1013)», «Кращим роботодавцем України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *