ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові освятили новозбудований храм Софії - Премудрості Божої

|

Сьогодні, 11 вересня, в Українському католицькому університеті Отець та Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) у співслужінні з єпископами Синоду УГКЦ освятив унікальний храм Софії-Премудрості Божої. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

3

До спільної молитви долучились міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною, голова ЛОДА Олег Синютка, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, представники дипломатичних структур, духовенство і львів’яни.

Храм Софії-Премудрості Божої є унікальним не тільки для Львова, а й для України, адже в одній будівлі на різних ярусах функціонуватимуть три храми: наземний рівень – церква Софії-Премудрості Божої, на нижньому – храм святого Климентія Папи Римського і церква Гробу Господнього.

Також при церкві діятиме духовно-пасторальний центр, який розпочне роботу після освячення храму. Тут передбачені місця для сповіді, розмови, зустрічей.

1

«Хочемо, аби він став центром академічного душпастирства цілого міста», – каже керівник духовно-пасторального відділу о. Юрій Саквук.

«Годі згадати, коли востаннє на українській землі посвячувалася університетська церква. Заборони і переслідування культури і релігії, взаємний страх, штучна і згубна ворожнеча між розумом і вірою робили неможливим таке свято, яке є 11 вересня у Львові. Нова церква УКУ має бути усміхненою. Нове містечко Українського католицького університету, в центрі якого постав новий храм Святої Софії-Премудрості Божої, будується саме на місці, де комуністична партія планувала звести свій потужний адміністративний і культурний центр. Храм, який спонукає до паломництва, скеровує не лише до пізнавання дії Святого Духа в наших душах, але й закликає до місії назовні», – зазначає Президент УКУ Владика Борис (Ґудзяк).

2

Храм буде відкритий для спільноти Львова. У будівлі встановлено ліфт та облаштовано пандуси, тому люди з особливими потребами та особи, яким важко підніматися по сходах, зможуть безперешкодно потрапити на будь-який рівень храму.

Нагадаємо, вчора відбулася молитовна хода з перенесенням Ярославської чудотворної ікони «Милосердя двері» до храму Софії-Премудрості Божої.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...